Klub studenata informacijskih znanosti

Projekti, radionice, predavanja, seminari

Hoću se učlaniti

Obavijest o studijskom putovanju i terenskoj nastavi u Mostaru

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

obavještavam vas da će se studijsko putovanje i terenska nastava održati u terminu od 07.12. do 09.12.2016.

Studijsko putovanje je prvenstveno namijenjeno brucošima i drugim preddiplomskim studentima, međutim pozivaju se i svi drugi studenti s diplomske i poslijediplomske razine. U sklopu terenske nastave održat će se predavanja i tematske radionice, a od vannastavnih aktivnosti planirano je: organizirano razgledavanje grada Mostara, obilazak katedrale, arhiva, knjižnice i drugih znamenitosti.

Prijave su otvorene do 27.11.2016. Slobodno je 50-ak mjesta i popunjavat će se prema redoslijedu prijavljivanja. Apeliram da se brucoši prijave u što većem broju kako bi se od samoga početka studija uključili u rad Kluba i Odsjeka.

Molim da se pravovremeno prijavite u što većem broju putem forme u nastavku: https://goo.gl/forms/1918iQHDtCs8050j1

S obzirom na to da idemo radi terenske nastave, molim zainteresirane kolege da ponude temu koju bi izlagali u obliku radionice kolegama iz Zagreba i Mostara. Možete se i organizirati u grupe. Tema pojedine radionice je slobodna, može biti bilo što vezano uz informacijske znanosti i tehnologije. Predviđeno trajanje je dva-tri školska sata po radionici. Za sada već imamo jednu radionicu u pripremi.

Vaše studijsko putovanje sufinancirat će Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti pa će konačan trošak po studentu iznositi samo 35 eura. Točan iznos od 35 eura potrebno je uplatiti do 04.12.2016. Više informacija o samom načinu uplate bit će dostupno uskoro.

Napominjem da cijena trodnevnog studijskog putovanja i terenske nastave u Mostaru uključuje: prijevoz autobusom, dva noćenja u klimatiziranoj dvokrevetnoj sobi s doručkom, wi-fi u sobama, planirane aktivnosti u organizaciji Sveučilišta u Mostaru te organizirani obilazak znanstvenih i kulturnih znamenitosti u Mostaru.

Plan i program studijskog putovanja i terenske nastave bit će objavljeni uskoro.

Za sve dodatne informacije javite mi se na 098 894 144

Ivan Reljić